Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Za nami trzecie spotkanie Klubu Gruszowego

2023-01-13 21:00
Źródło: Ogrodinfo.pl

Pomimo deszczowej aury frekwencja na 3 spotkaniu Klubu Gruszowego dopisała. W gospodarstwie państwa Piaseckich odbył się pokaz zimowego cięcia grusz, ale to nie wszystko…

9 stycznia w gospodarstwie Daniela i Emilii Piaseckich w miejscowości Palczew-Parcela nieopodal Warki odbyło się kolejne spotkanie Klubu Gruszowego. Pokaz cięcia zimowego poprowadził Marcin Piesiewicz. Pomimo niesprzyjającej pogody goście dopisali i udało się przeprowadzić pokaz na 4 kwaterach gruszy (na 3 różnych podkładkach). Sadownicy aktywnie brali udział w pokazie i zadawali liczne pytania.

Prelegent rozpoczął od cięcia 20-letniego

Więcej. Przejdź do artykułu

Ogrodinfo.pl
Ogrodinfo.pl

Ogrodinfo.pl to polski portal, który jest skarbnicą wiedzy dla profesjonalistów i pasjonatów ogrodnictwa. Znajdziemy tutaj niezwykle przydatne informacje dotyczące ochrony roślin, agrotechniki i nawożenia, które pozwolą na lepsze rozumienie różnych obszarów ogrodnictwa.

Sadownictwo w Ogrodinfo.pl to źródło rzetelnych informacji dla sadowników, dzięki któremu mogą oni poznać najnowsze newsy z branży oraz skorzystać z kompendium wiedzy dotyczącej prowadzenia i ochrony sadu. Warzywa to dział poświęcony warzywnictwu polowemu, w którym producenci warzyw mogą znaleźć najnowsze informacje dotyczące uprawy, techniki i ochrony warzyw polowych.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem