Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Nowy insektycyd dla 40 rodzajów upraw. Co nim zwalczać?

2023-03-16 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl

CIECH Sarzyna rozszerza swoje portfolio o zupełnie nową kategorię. Do oferty spółki dołączy insektycyd – Leptosar 200 SL. To nowy preparat zapewniający ochronę przeciw szkodnikom.

Jak podaje firma, produkt jest bardzo uniwersalny, został zarejestrowany do aplikacji w ponad czterdziestu rodzajach upraw. Leptosar 200 SL to środek przeznaczony do stosowania

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem