Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Gruszki 2023. "Górną granicę cen wyznacza import z Holandii i Belgii"

2023-02-28 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl

Na rynku gruszek sytuacja jest dobra dla sadowników. Jak niemal co roku w miesiącach zimowych brakuje owoców na rynku, dlatego posiadacze dobrej jakości gruszek, zwłaszcza odmiany Konferencja, mogą dobrze zarobić.

Obecnie za owoce przeznaczone do sortowania tj. na wagę skrzyń, można otrzymać od 4,00 do 4,50 zł/kg. Stawki wywoływacze za gruszki sięgają nawet 5,00

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem