Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Ukraina: Wzrost cen warzyw w lutym

2023-03-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W lutym 2023 roku większość produktów spożywczych na Ukrainie nadal rosła w cenie, najbardziej wzrosła cena cebuli i marchwi. Odpowiednie dane o średnich cenach konsumpcyjnych towarów i usług na Ukrainie wydała państwowa służba statystyczna, informuje Ukrinform. W lutym w porównaniu ze styczniem cena cebuli wzrosła o 31,9% - z 32 UAH do 42,3 UAH za kilogram, marchwi - o

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem