Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Kiedy sadzić czosnek na wiosnę? Te miesiące będą najlepsze

2023-03-16 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl

Kiedy sadzić czosnek? Wiosenne sadzenie czosnku przeprowadza się przeważnie pod koniec marca lub na początku kwietnia, w zależności od warunków pogodowych.

Dostępnych jest kilka odmian czosnku jarego. Najpopularniejsze - ‘Jankiel’ i ‘Jarus’- tworzą główki o masie do 40 g. Dostępne są również odmiany takie jak 'Harnaś', 'Arkus', 'Ornak'. Ząbki

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem