Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Popyt na nasiona warzyw "wystrzelił". Wzrost nawet o 50 proc.

2023-03-04 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl

Mała dostępność warzyw w Wielkiej Brytanii spowodowała wzrost zainteresowania nasionami warzyw. Nawet o 50 procent względem poprzedniego roku - podaje TVN24.pl.

Jak podaje BBC, popyt na nasiona warzyw "wystrzelił" po tym, jak sieci handlowe w Wielkiej Brytanii wprowadziły limity na sprzedaż świeżych produktów, takich jak pomidory, ogórki czy papryka.

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem