Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Hiszpania: Susza grozi dalszym wzrostem cen żywności w UE

2023-05-22 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Jak dotąd w tym roku skumulowane opady deszczu w Hiszpanii wynoszą mniej niż jedną czwartą 10-letniej średniej. Intensywna susza dotyka obecnie szerokiej gamy upraw, grożąc wzrostem cen żywności w wielu krajach UE.

Hiszpania jest czołowym producentem owoców i warzyw w Unii Europejskiej. Krajowa uprawa pomidorów jest szczególnie narażona na suszę, ponieważ jest wysoce

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem