Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Zapisz się na pokazy cięcia jabłoni w Sandomierzu – 2 lutego 2023

2023-01-23 21:00
Źródło: Ogrodinfo.pl

Zachęcamy do zapisów na pokazy cięcia jabłoni, które odbędą się 2 lutego 2023 w ramach Spotkania Sadowniczego w Sandomierzu.

Pokaz cięcia ręcznego planowany jest 2 lutego 2023, od godziny 14, w sadzie na terenie gminie Lipnik. Pokaz cięcia ręcznego kilku odmian (w tym Gali i Red Delicious) przeprowadzi Marcin Piesiewicz.

Spotkanie będzie dobrą okazją do poruszenia tematów związanych z cięciem, ale także nawożeniem i ochroną jabłoni. Warto więc wykorzystać pokaz do zadania pytań doradcy.

Pokazy odbędą się pod warunkiem zgłoszenia odpowiedniej, minimalnej liczby osób zainteresowanych, dlatego prosimy o zarejestrowanie się i zdeklarowanie swojego uczestnictwa. Kliknij tutaj: REJESTRACJA

Więcej. Przejdź do artykułu

Ogrodinfo.pl
Ogrodinfo.pl

Ogrodinfo.pl to polski portal, który jest skarbnicą wiedzy dla profesjonalistów i pasjonatów ogrodnictwa. Znajdziemy tutaj niezwykle przydatne informacje dotyczące ochrony roślin, agrotechniki i nawożenia, które pozwolą na lepsze rozumienie różnych obszarów ogrodnictwa.

Sadownictwo w Ogrodinfo.pl to źródło rzetelnych informacji dla sadowników, dzięki któremu mogą oni poznać najnowsze newsy z branży oraz skorzystać z kompendium wiedzy dotyczącej prowadzenia i ochrony sadu. Warzywa to dział poświęcony warzywnictwu polowemu, w którym producenci warzyw mogą znaleźć najnowsze informacje dotyczące uprawy, techniki i ochrony warzyw polowych.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem