Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Jury w stanie Floryda nakazuje firmie Chiquita wypłacenie odszkodowania rodzinom ośmiu Kolumbijczyków.

2024-06-11 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Południowej Kolumbii, uznanej za grupę terrorystyczną. Według wyroku sądu w stanie Floryda, firma Chiquita Brands International została zobowiązana do wypłacenia odszkodowania w wysokości 38,3 miliona dolarów rodzinom ośmiu Kolumbijczyków, którzy zginęli z rąk grupy paramilitarnej. Decyzja ta nastąpiła po przyznaniu przez Chiquitę w 2007 roku, że miała finansowe interakcje z Siłami Samoobrony Kolumbii, uznawanymi za organizację terrorystyczną.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem