Z naszych danych korzystają instytuty, ministerstwa, sieci handlowe dołacz i Ty!

Kup teraz abonament!

Maersk otwiera drzwi do swojego największego parku logistycznego przy porcie islamskim Dżudda w Arabii Saudyjskiej.

2024-08-22 00:00
Źródło: Freshplaza.com
A.P. Moller - Maersk i Generalna Agencja Portów Arabii Saudyjskiej "Mawani" ogłosiły otwarcie największego parku logistycznego dla Maersk na Bliskim Wschodzie w Jeddah Islamic Port dzisiaj. Obiekt o powierzchni 225 000 m², z inwestycją o wartości 250 milionów USD, jest największym jednostkowym parkiem logistycznym.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem