Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Ocean Network Express wzmacnia globalną obecność poprzez przejęcie terminali na zachodnim wybrzeżu USA i w Rotterdamie.

2023-11-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ocean Network Express ogłosił, że uzyskał wszystkie niezbędne zgody regulacyjne i sfinalizował przejęcie 51% udziałów w TraPac LLC i Yusen Terminals LLC oraz 20% udziałów w Rotterdam World Gateway (RWG). Oprócz wzmocnienia obecności ONE w globalnym łańcuchu dostaw, przejęcia te zabezpieczają dostęp do przepustowości terminali w kluczowych i strategicznych

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem