Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Roczna globalna niezawodność harmonogramu poprawiła się w 2023 r., ale osiągnęła poziom z 2020 r.

2024-02-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Roczna globalna niezawodność harmonogramu poprawiła się o 19,5 punktu procentowego (PP) z 42,6% do 62,1% do 2023 roku. Pomimo znacznej poprawy, osiągnął on jedynie poziom z 2020 r. i nadal znajduje się poniżej 70%-80% z lat 2012-2019. Niepokojące jest jednak to, że niezawodność harmonogramu spadła M/M w całym czwartym kwartale i prawdopodobnie zobaczymy podobny wpływ w styczniu 2024 r. z powodu kryzysu na Morzu Czerwonym.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem