Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Przymrozki 2023: Sadownicy chcą interwencji wojewody. Straty są duże

2023-05-11 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl

Sadownicy z Mazowsza chcą interwencji wojewody. Po tym, jak w niektórych rejonach naszego województwa przymrozki dochodziły nawet do minus 4, 5 stopni, producenci obawiają się o przyszłe plony. Straty z pewnością będą duże - mówią.

Zdaniem sadowników, wojewoda powinien zacząć działać jak najszybciej. - Im szybciej zacznie wojewoda działać tym lepiej -

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem