Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest niedziela 5 lipca 2020. Od wczoraj dodano 1903 ceny w 16 kategoriach. Życzymy miłego dnia.
Tu jesteś: Start  »  Stabilny początek roku

Stabilny początek roku

Owoce i warzywa
  |   Źródło:
Pierwszy tydzień Nowego Roku nie przyniósł istotnych zmian w popycie na owoce i warzywa. Większość importowanych warzyw jest tańsza w porównaniu do cen z końca roku 2012 - informuje Małgorzata Skoczewska, ekspert z rynku Bronisze.

Po przedświątecznych wzrostach cen na rynku owoców i warzyw zapanował względny spokój. Zanotowaliśmy niewielką obniżkę w przypadku warzyw importowanych oraz delikatne wzrosty cen jabłek krajowych - podaje TVR24 w programie "Notowania - warzywa i owoce".

Małe dostawy sałaty spowodowały wzrost cen i tak: Sałata masłowa krajowa w ofercie hurtowej w Broniszach sprzedawana jest w cenie od 3 zł do 50 gr za sztukę. Sałata lodowa jest dużo droższa. o tej porze roku jest już tylko importowana. Cena za jedną główkę waha od 4 zł do 5 zł - podaje ekspert.

Podobne
Ceny marchwi wciąż bez zmian
2013-01-07 10:59
Ceny marchwi wciąż bez zmian
Zarówno na Mazowszu, jak i na Podlasiu i w Wielkopolsce wciąż niewiele się dzieje jeśli chodzi o ceny marchwi.
czytaj więcej
Banany
2013-01-07 09:56
Ceny bananów bez zmian
Ceny bananów od dłuższego czasu pozostają bez zmian. Okres przedświąteczny nie wpłynął na nie, nie wpłynął też szczególnie na popyt na te owoce.
czytaj więcej
Produkcja cebuli w Meksyku
2013-01-07 08:01
Meksyk głównym producentem cebuli
Meksyk jest największym światowym producentem świeżej cebuli.
czytaj więcej
Owoce cytrusowe
2013-01-04 13:06
Spadek cen cytrusów po świętach
Święta za nami, a tym samym zwiększony popyt na owoce cytrusowe. Mniejsze zainteresowanie owocami oznacza także niższe ceny.
czytaj więcej
Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.