Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Nie zebraliśmy dużej ilości kaki dotkniętej burzą wiatrową, aby uniknąć nasycenia rynku drugiej klasy".

2023-11-21 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sezon kaki 2023/2024 rozpoczął się bardzo dobrze na poziomie komercyjnym, ponieważ wolumeny wzrosły, a popyt i ceny były dobre. Jednak silne wiatry pod koniec października i na początku listopada spowodowały pewne komplikacje.

"Dojrzewanie nieprzetworzonego kaki na polach przebiegało w tym roku bardzo szybko. Wszystko szło bardzo dobrze, dopóki wichury nie spowodowały

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem