Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Kontrole owoców i warzyw z UE wwożonych do Wielkiej Brytanii po Brexicie opóźnione do października

2024-02-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Rząd Wielkiej Brytanii ogłosił, że kontrole owoców i warzyw sprowadzanych z Unii Europejskiej rozpoczną się najwcześniej pod koniec października. Decyzja ta zapewnia tymczasowe wytchnienie dla przemysłu spożywczego, który był zaniepokojony potencjalnymi opóźnieniami portów po Brexicie. Pierwsza faza nowego brytyjskiego systemu importu żywności i świeżych produktów, która została odroczona

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem