Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Brytyjski handel detaliczny odmawia zmierzenia się ze śliwkowymi faktami

2024-02-22 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Po niesezonowych opadach deszczu, które tymczasowo wstrzymały zbiory śliwek w Western Cape w zeszłym tygodniu, branża zbiera je tak szybko, jak to możliwe.

Oczekuje się, że zbiory śliwek wyniosą obecnie nieco poniżej 12 milionów kartonów eksportowych (ekwiwalent 5,25 kg), co stanowi 1,5 miliona kartonów poniżej szacunków z początku sezonu i znaczny spadek w porównaniu z 15,6 miliona kartonów sprzed trzech lat.

"Jest to

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem