Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Liczby i dane AMI dotyczące ekologicznych ziemniaków i warzyw w Niemczech

2023-11-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Analitycy rynkowi Christine Rampold i Tim Boenigk z Agrarmarkt Informations-Gesellschaft przedstawili fakty i liczby dotyczące rynku ekologicznego na Bio-Fachforum. Powierzchnia upraw ekologicznych wzrosła o 3,2 procent w 2022 roku w porównaniu z rokiem poprzednim. "Po wielkich latach konwersji w 2016 i 2017 roku, stopy wzrostu stale spadały. W 2022 r. całkowita powierzchnia gruntów uprawianych ekologicznie

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem