Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Tak, przymrozki zniszczyły tegoroczne zbiory jabłek w Rosji, co spowodowało duże straty dla producentów owoców. W związku z tym pojawiły się propozycje wprowadzenia stanu nadzwyczajnego, aby zapewnić pomoc dla rolników dotkniętych skutkami kryzysu. Decyzj

2024-06-04 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl
Minister rolnictwa Oksana Lut powiedziała w poniedziałek, że Rosja może ogłosić ogólnokrajowy stan nadzwyczajny do końca tego tygodnia z powodu przymrozków, które uszkodziły plony.

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Zobacz więcej: Z prasy

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem