Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Pryskane" owoce i warzywa są niezdrowe? Nic bardziej błędnego

2024-02-02 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl

Jedną z głównych przeszkód w zwiększaniu konsumpcji owoców i warzyw jest powszechne przekonanie, że skoro one są „pryskane” to są niezdrowe. Nic bardziej błędnego, ale z tym musimy walczyć – mówiła Karolina Dębska-Zeidler, sadowniczka, ekspertka Core Team i FPOiW podczas webinarium „Gramy do jednej skrzynki. Jak kształtować nawyki żywieniowe

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem