Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

"Porzeczkowa katastrofa" to popularne określenie na sytuację, gdy porzeczki są narażone na szkodniki lub choroby, co może prowadzić do znacznego uszkodzenia zbiorów. W takiej sytuacji konieczne może być podjęcie szybkich działań, aby ochronić rośliny i za

2024-06-10 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl
Fala przymrozków w drugiej dekadzie maja spowodowała ogromne szkody w całym kraju, niszcząc kwiaty i powodując opadanie pąków kwiatowych. Gradobicia oraz dotkliwa susza jeszcze bardziej pogorszyły zniszczenia - mówi Stanisław Trzonkowski, plantator.

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Zobacz więcej: z prasy

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem