Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

W te Święta Bożego Narodzenia włoskie truskawki będą dostępne w mniejszych ilościach

2023-09-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Istnieje wiele gospodarstw w południowych Włoszech, które podjęły drastyczną decyzję o wyeliminowaniu z programu produkcyjnego przeszczepów truskawek doniczkowych na początku września.

Loris Gentile, dyrektor generalny Gentile Group i prezes Fruplant Lab Italia, mówi o tym i spodziewa się bardzo niskiego wolumenu truskawek w grudniu w porównaniu do tego samego okresu w ubiegłym roku.

Loris

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem