Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest sobota 29 luty 2020. Od wczoraj dodano 2637 ceny w 28 kategoriach. Życzymy miłego dnia.
Tu jesteś: Start  »  Co z jabłkami z Krymu?

Co z jabłkami z Krymu?

W kryzysie sprzedaje się dziesięć razy mniej jabłek
  |   Źródło:
Krymscy producenci jabłek twierdzą, że popyt na owoce spadł do bardzo niskiego poziomu - podaje serwis fructidor.com i zaznacza, że polityka szkodzi sadownikom.

Z najnowszych danych wynika, że producenci jabłek w ciągu doby mogą sprzedać tylko 10 ton jabłek. To jest dziesięć razy mniej w porównaniu do 100 ton na dzień podczas ostatniego sezonu.

Nawet obniżanie ceny nie poprawia sytuacji na rynku owoców. Lokalne magazyny są jeszcze zapełnione znacznymi ilościami owoców. Głównym powodem go spadku obrotów owocami jest trudna sytuacja polityczna w kraju.
Podobne
Owoce
2014-03-17 16:56
Holandia: argentyńskie jabłka i gruszki w ofercie
Na polskim rynku wśród importowanych jabłek dominują owoce z Włoch, zaś jeśli chodzi o gruszki to holenderska Konferencja. W Holandii importerzy rozpoczęli natomiast handel owocami z Argentyny.
czytaj więcej
Ceny jabłek eksportowych
2014-03-17 15:34
Ceny jabłek eksportowych
Bieżący tydzień nie przyniósł zmian cen jabłek eksportowych. Dziś, w poniedziałek, firmy eksportowe z woj. lubelskiego kupują jabłka na eksport w następujących cenach:
czytaj więcej
Ustabilizowały się ceny jabłek eksportowych
2014-03-17 11:18
Ustabilizowały się ceny jabłek eksportowych
Po ubiegłotygodniowych obniżkach, ten tydzień dla odmiany rozpoczął się spokojniej, bez modyfikacji cenowych. Dziś, w poniedziałek, firmy z Mazowsza kupują jabłka eksportowe w następujących cenach:
czytaj więcej
Coraz niższe ceny jabłek eksportowych
2014-03-14 14:15
Coraz niższe ceny jabłek eksportowych
Trend zniżkowy cen jabłek eksportowych utrzymuje się. Dziś, w piątek, firmy eksportowe z woj. lubelskiego kupują jabłka na eksport w następujących cenach:
czytaj więcej
Jabłka
2014-03-13 14:39
Elizówka – ceny jabłek odbijają w górę
Z początkiem marca na lubelskiej Elizówce ceny jabłek zaczęły spadać. Rosnąca podaż owoców i panika wśród sprzedających miały bezpośrednie przełożenie na ich wysokość. Obecnie sytuacja zaczyna wracać do normy.
czytaj więcej
Jabłka
2014-03-13 10:00
Rosjanie kupują mniej jabłek z Chin
Sprzedaż jabłek z Chin do Rosji, która jest głównym odbiorcą tych owoców, na przestrzeni ostatnich kilku lat zmniejsza się systematycznie – wynika z oficjalnych statystyk.
czytaj więcej
Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.