Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest Niedziela 15 grudnia 2019. Od wczoraj dodano 1772 ceny w 13 kategoriach. Życzymy miłego dnia.
Tu jesteś:  »   »   »  Włochy: sprzedaż gruszek musi przyspieszyć

Włochy: sprzedaż gruszek musi przyspieszyć

  |   Źródło:
Włoska kampania gruszkowa należy do jednych z lepszych w ostatnich latach, jednak wyższa podaż zobowiązuje.

Tegoroczna kampania gruszkowa we Włoszech trwa. Jakość owoców jest dobra, a ilości są nieco wyższe niż przed rokiem. Teraz należy przyspieszyć tylko ich sprzedaż, bo ten proces jest jednak za wolny.

Albano Bergami, wiceprezes Organzazione interprofessionale Pera i producent gruszek jednoczenie, wyjaśnia, że ​​ilości owoców zebrane jesienią 2017 r. były nieznacznie wyższe niż w roku ubiegłym – w przypadku grusze Abate jest ich o 15 proc. więcej, dlatego sprzedaż może być nieco wolniejsza niż przed rokiem.

W roku, w którym podaż jabłek jest niska, a ich ceny wciąż rosną, gruszki mogą dobrze się spisywać i zastąpić jabłka konsumentom tym bardziej, że owoce są wysokiej jakości. Ważne jest przy tym utrzymanie dobrych cen, aby producenci mogli osiągać zyski.

 

Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.