Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest poniedziałek 21 września 2020. Od wczoraj dodano 2873 ceny w 23 kategoriach. Życzymy miłego dnia.

Orzechy włoskie sporo staniały

  |   Źródło:
Pomimo okresu przedświątecznego ceny orzechów włoskich na giełdach nie zmieniają się. Wbrew oczekiwaniom wzrostów cen nie ma.

Podaż orzechów włoskich na lokalnych giełdach pozostaje bardzo wysoka. To przekłada się na ich ceny, które nie dość, że w tym roku od początku sezonu w ogóle są sporo niższe niż przed rokiem, to jeszcze w ostatnich tygodniach jeszcze sporo staniały. W handlu tym produktem kompletnie nie widać jeszcze przedświątecznego „nakręcenia” koniunktury i jak będzie tak dalej, przed samymi świętami także ceny mogą pozostać na relatywnie niskim poziomie.

A dziś na podwarszawskich Broniszach w dniu dzisiejszym niełuskane orzechy włoskie można kupić od zaledwie 5,00 do maksymalnie 7,00 zł/kg. Jacki oferowane są do 13,00 zł/kg. Na Zjazdowej w Łodzi orzechy włoskie można kupić w cenie 4,00 - 5,00 zł/kg, a na WGRO w Poznaniu od 5,00 do 7,00 zł/kg. Na lubelskiej Elizówce orzechy włoskie kosztują 3,00 - 5,00 zł za kilogram, a na wrocławskiej giełdzie Targpiast tylko 5,00 - 6,00 zł za kilogram. W PCRT w Białymstoku niełuskane orzechy włoskie można kupić w cenie od 9,00 do 12,00 zł za kilogram, a na giełdzie Kaliskiej w cenie 3,50 – 5,00 zł/kg. Na krakowskiej giełdzie Rybitwy niełuskane orzechy włoskie można kupić w cenie od 5,00 do 10,00 zł/kg.

 

Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.