"Usługi gastronomiczne, rosnący rynek bananów"
Po umiarkowanej letniej sprzedaży, europejski rynek bananów nabiera rozpędu. "Ceny dojrzałych bananów w handlu dziennym wzrosły do 14-17 euro, ale mamy za sobą trudny okres", mówi Robert Greeve z holenderskiej firmy Anaca Greeve.
Opóźnienia w kanale panamskim jak dotąd minimalnie wpłynęły na dostawy bananów. "Ekwador ma obecnie niższą produkcję, więc większość owoców

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Banany