Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

[Aktualizacja] Truskawki 2023: Ile za łubiankę w Nowym Przybojewie?

2023-05-18 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl

Zwiększa się podaż truskawek ale na pełnię sezonu przyjdzie nam jeszcze chwile poczekać. Na Targowisku w Nowym Przybojewie podaż owoców jest nadal mała. Jak plasują się ceny?

Dzisiejsze ceny wywoławcze truskawek na Targowisku w Nowym Przybojewie wynoszą od 34 do 40 zł za łubiankę. Według relacji osób będących na giełdzie sprzedających truskawki

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem