Codziennie świeże ceny z punktów skupu w całej Polsce. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Działając w Peru, Meksyku i Maroku, firma Agrovision Corp. ma na celu zapewnienie stałego dostępu do borówek przez cały rok.

2024-05-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Około dziesięć lat temu krajobraz w okolicach miast Mórrope i Olmos, w peruwiańskiej prowincji Lambayeque, uległ bardzo szybkiej transformacji, gdy suche pustynne ziemie zamieniły się w ogromne pola pełne życia. Nie było to tylko zasługą bujnych plantacji borówek, awokado i stołu.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Awokado

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem