Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Mission Produce podkreśla rozwijającą się kategorię organicznych awokado przed Organic Produce Summit.

2024-07-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Firma Mission Produce, Inc., duża firma zajmująca się pozyskiwaniem, produkcją i dystrybucją świeżych awokado Hass, opublikowała analizę dotyczącą rosnącej popularności ekologicznych awokado w Stanach Zjednoczonych, tuż przed Organicznym Szczycie Produktów Rolnych w Monterey, Kalifornia, który odbędzie się w dniach 10-11 lipca 2024 roku. "Wzrastająca"

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Awokado

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem