Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Przyciąganie awokado w 2024 r. wygląda podobnie jak w ubiegłym roku

2024-02-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Podaż i popyt na awokado z Meksyku wydają się być obecnie dość zrównoważone. "Jest tydzień przed Super Bowl i wszystko jest na swoim miejscu", mówi David Billings ze Stonehill Produce Inc. "Wszystkie owoce, które prawdopodobnie będą potrzebne do dystrybucji, są gotowe do wysyłki i wymagają jedynie kilku poprawek w zakresie kondycjonowania. Niektórzy detaliści i hurtownicy na pewno

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem