Kontaktujemy się w sprawie cen z kilkuset skupami w całej Polsce. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Ochrona borówki w czasie kwitnienia jest kluczowa dla zapewnienia zdrowego wzrostu roślin i obfitego plonu jagód. Jednym ze skutecznych sposobów ochrony jest połączenie dwóch metod: chemicznej i biologicznej. Metoda chemiczna polega na stosowaniu środków

2024-05-11 00:00
Źródło: Jagodnik.pl

Na plantacjach borówki wysokiej, które przetrwały kwietniowo-majowe przymrozki, za sprawą ciepłej pogody rośliny kwitną i nektarują, co ściąga na plantacje owady zapylające. To również nadzieja, na dobrej jakości owoce. Wachania temperatur

Na plantacjach borówki wysokiej, które przetrwały kwietniowo-majowe przymrozki, dzięki ciepłej pogodzie rośliny kwitną i produkują nektar, co przyciąga owady zapylające na plantację. To również nadzieja na uzyskanie owoców dobrej jakości. Wahania temperatury mogą jednak wpłynąć na ten proces.

Więcej. Przejdź do artykułu

Jagodnik.pl
Jagodnik.pl

Portal www.jagodnik.pl to niezwykle cenne źródło informacji dla wszystkich osób związanych z branżą ogrodniczą, a szczególnie dla producentów owoców jagodowych. Portal tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem i kwalifikacjami związanymi z ogrodnictwem.

Jagodnik.pl jest pierwszym ogólnopolskim, branżowym portalem internetowym skierowanym do producentów owoców jagodowych oraz wszystkich osób pasjonujących się tymi roślinami.  Dzięki zawartym tu informacjom, producenci mogą znaleźć prosty sposób rozwiązywania bieżących problemów produkcyjnych oraz poznać najnowsze, światowe zalecenia dotyczące uprawy roślin jagodowych.

Zobacz więcej: Borówka amerykańska

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem