Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

PRZEGLĄD GLOBALNEGO RYNKU BORÓWEK

2023-11-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Raporty z całego świata opisują obecnie dynamiczny globalny rynek borówki amerykańskiej. Holandia zmaga się z ciągłym niedoborem, szczególnie z Peru i RPA, co prowadzi do utrzymujących się wysokich cen i wyzwań dla dostawców. W Niemczech importerzy stoją w obliczu znacznego spadku wolumenów, co skutkuje podwojeniem cen i przejściem na mniejsze opakowania. Francja doświadcza mieszanki

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem