Codziennie świeże ceny z punktów skupu w całej Polsce. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

To jest notatka na temat najważniejszych zabiegów do wykonania podczas pełni kwitnienia borówki na plantacji, datowana na 7 maja 2024 roku. Wskazuje ona na konieczność monitorowania roślin oraz wykonywania odpowiednich działań pielęgnacyjnych, aby zapewni

2024-05-08 00:00
Źródło: Jagodnik.pl
Na borówkowych plantacjach kwitnie pełnia, owady zapylające nie są w stanie nadążyć za nowo otwierającymi się kwiatami. Wszędzie jest biało od płatków. Tak jest na większości obszarów, a ostatnie ciepłe dni sprawiły, że nawet kolor liści, które były wcześniej wymęczone chłodem, trochę się poprawił.

Więcej. Przejdź do artykułu

Jagodnik.pl
Jagodnik.pl

Portal www.jagodnik.pl to niezwykle cenne źródło informacji dla wszystkich osób związanych z branżą ogrodniczą, a szczególnie dla producentów owoców jagodowych. Portal tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem i kwalifikacjami związanymi z ogrodnictwem.

Jagodnik.pl jest pierwszym ogólnopolskim, branżowym portalem internetowym skierowanym do producentów owoców jagodowych oraz wszystkich osób pasjonujących się tymi roślinami.  Dzięki zawartym tu informacjom, producenci mogą znaleźć prosty sposób rozwiązywania bieżących problemów produkcyjnych oraz poznać najnowsze, światowe zalecenia dotyczące uprawy roślin jagodowych.

Zobacz więcej: Borówka amerykańska

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem