Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Biostymulacja borówki po posadzeniu to proces polegający na stosowaniu naturalnych substancji lub mikroorganizmów w celu stymulowania wzrostu, rozwoju i plonowania roślin. Aby osiągnąć lepsze plony borówki, można zastosować biostymulację po posadzeniu, co

2024-07-03 00:00
Źródło: Jagodnik.pl
W Karczmiskach u doktora Pawła Krawca testowane są kolejne produkty pomocne w uprawie borówek. Jedną z firm, która dostarczyła swoje rozwiązania do wdrożeń, jest Biocont. Jej przedstawiciel, Krzysztof Jędrzejowski, w trakcie spotkania z gospodarzem projektu Borówkowe Factory odbył.

Więcej. Przejdź do artykułu

Jagodnik.pl
Jagodnik.pl

Portal www.jagodnik.pl to niezwykle cenne źródło informacji dla wszystkich osób związanych z branżą ogrodniczą, a szczególnie dla producentów owoców jagodowych. Portal tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem i kwalifikacjami związanymi z ogrodnictwem.

Jagodnik.pl jest pierwszym ogólnopolskim, branżowym portalem internetowym skierowanym do producentów owoców jagodowych oraz wszystkich osób pasjonujących się tymi roślinami.  Dzięki zawartym tu informacjom, producenci mogą znaleźć prosty sposób rozwiązywania bieżących problemów produkcyjnych oraz poznać najnowsze, światowe zalecenia dotyczące uprawy roślin jagodowych.

Zobacz więcej: z prasy

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem