Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Borówki na "górce" to rodzaj owoców jagodowych, które można znaleźć w naturalnych stanach na zboczach gór lub wzgórz. Co do cen, podaży i rokowań, trudno jest dokładnie określić te informacje, ponieważ mogą one się różnić w zależności od regionu i sezonu.

2024-07-06 00:00
Źródło: Jagodnik.pl
W Polsce zbiory borówek są już w pełni rozkręcone. Na plantacjach trwają już zbiory odmian o średnim terminie dojrzewania, takie jak Bluecrop, Nelson, Toro, Draper, Sierra i Bluegold. Warunki pogodowe sprzyjały zbiorom w 27 tygodniu roku.

Więcej. Przejdź do artykułu

Jagodnik.pl
Jagodnik.pl

Portal www.jagodnik.pl to niezwykle cenne źródło informacji dla wszystkich osób związanych z branżą ogrodniczą, a szczególnie dla producentów owoców jagodowych. Portal tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem i kwalifikacjami związanymi z ogrodnictwem.

Jagodnik.pl jest pierwszym ogólnopolskim, branżowym portalem internetowym skierowanym do producentów owoców jagodowych oraz wszystkich osób pasjonujących się tymi roślinami.  Dzięki zawartym tu informacjom, producenci mogą znaleźć prosty sposób rozwiązywania bieżących problemów produkcyjnych oraz poznać najnowsze, światowe zalecenia dotyczące uprawy roślin jagodowych.

Zobacz więcej: z prasy

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem