Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

"Nigdy nie przestaje mnie zadziwiać dlaczego nie możemy umieścić borówek bezpośrednio w ich ostatecznym opakowaniu."

2024-07-11 00:00
Źródło: Freshplaza.com
W Sil Moonen z Roggel, holenderski sezon jagód borówki amerykańskiej rozpoczął się w zeszły poniedziałek. "Nie będzie to najlepszy rok, ale też nie najgorszy. W okresie kwitnienia mieliśmy nieco gorszą pogodę, więc zapylanie nie było optymalne. Ogólnie spodziewamy się trochę mniejszych jagód." Mimo że producent rozpoczął już zbieranie plonu, to nachodzi go obawa, że ilość jagód będzie mniejsza niż zwykle.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: z prasy

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem