Kontaktujemy się w sprawie cen z kilkuset skupami w całej Polsce. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Znaczy to, że zdajemy sobie sprawę, że wiele rzeczy nam umyka, a zbiorowy sezon borówek zostanie podsumowany w październiku.

2024-05-09 00:00
Źródło: Jagodnik.pl
Nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Lub inaczej, odpowiem na nie na początku października, gdy zakończymy sprzedaż. Moje 25-letnie doświadczenie w uprawie borówki pokazuje, że nie mając wpływu na pogodę, nic nie jesteśmy w stanie przewidzieć.

Więcej. Przejdź do artykułu

Jagodnik.pl
Jagodnik.pl

Portal www.jagodnik.pl to niezwykle cenne źródło informacji dla wszystkich osób związanych z branżą ogrodniczą, a szczególnie dla producentów owoców jagodowych. Portal tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem i kwalifikacjami związanymi z ogrodnictwem.

Jagodnik.pl jest pierwszym ogólnopolskim, branżowym portalem internetowym skierowanym do producentów owoców jagodowych oraz wszystkich osób pasjonujących się tymi roślinami.  Dzięki zawartym tu informacjom, producenci mogą znaleźć prosty sposób rozwiązywania bieżących problemów produkcyjnych oraz poznać najnowsze, światowe zalecenia dotyczące uprawy roślin jagodowych.

Zobacz więcej: Borówka amerykańska

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem