Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Nowe standardy audytu Sedex budzą zaniepokojenie w Wielkiej Brytanii.

2024-07-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Nowe standardy audytu etycznego handlu członków Sedex (SMETA), które wejdą w życie 10 września, wymagają od brytyjskich producentów ponoszenia wszystkich kosztów rekrutacji pracowników sezonowych, włączając w to koszty transportu i wizy. Ważne organizacje branżowe, takie jak Narodowy Związek Rolników (NFU), brytyjska organizacja producentów jabłek...

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Z prasy

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem