Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

W 2023 roku Gwatemala była światowym liderem w eksporcie melonów pod względem ilości.

2024-07-09 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Według raportu opublikowanego przez Hortoinfo na podstawie danych z Dywizji Statystyki Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ), COMTRADE, w 2023 roku Gwatemala stała się światowym liderem w eksporcie melonów pod względem ilości, wyprzedzając Hiszpanię, która zajmowała pierwsze miejsce od 2015 roku. Jednakże, Hiszpania nadal utrzymuje pierwsze miejsce pod względem

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Melony

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem