Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Trudny rok dla marokańskiego eksportu produktów mrożonych w 2023 r. w obliczu niekorzystnej pogody i silnej konkurencji

2024-02-01 00:00
Źródło: East-fruit.com

Według EastFruit, eksport mrożonych owoców i warzyw z Maroka gwałtownie spadł w 2023 r. z powodu trudnych warunków pogodowych i ostrej konkurencji na rynkach eksportowych. Kraj wyeksportował mniej niż 70 tysięcy ton mrożonych owoców, jagód i warzyw od stycznia do października ubiegłego roku. Opierając się na poprzednich danych z ostatnich dwóch miesięcy, jest prawie pewne, że eksport tego

Więcej. Przejdź do artykułu

East-fruit.com
East-fruit.com

EastFruit to platforma analityczna, która pomaga w rozwoju biznesu owocowo-warzywnego. Głównym celem tej platformy jest zwiększenie dochodów producentów poprzez bardziej efektywne produkcję, przechowywanie, przetwarzanie i marketing owoców i warzyw. EastFruit jest centrum wiedzy i doświadczenia dla wszystkich uczestników rynku owocowo-warzywnego w Europie Wschodniej, Kaukazie i Europie Środkowej. 


Portal jest skierowany do producentów owoców i warzyw, małych i średnich rolników, producentów soków owocowych i warzywnych, przetwórstwa owocowo-warzywnego, eksporterów, importerów, sieci supermarketów, dostawców sadzonek, nasion, technologii i sprzętu oraz stowarzyszeń i związków producentów owoców i warzyw, struktur państwowych i dostawców usług i produktów dla sektora rolniczego. W skrócie dla wszystkich uczestników biznesu owocowo-warzywnego.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem