Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Nowe opakowanie wprowadzone dla specjalistycznych cytrusów.

2024-07-09 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Sunkist jest dumny z faktu, że jest jedną z najstarszych spółdzielni rolniczych w Stanach Zjednoczonych. Wszystko zaczęło się w 1893 roku od Southern California Fruit Exchange, która zjednoczyła lokalnych producentów, aby sprzedawać i promować swoje pomarańcze, które ostatecznie zostały oznaczone jako "Sunkist". W 1952 roku organizacja oficjalnie...

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Pomarańcze

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem