Codziennie świeże ceny z punktów skupu w całej Polsce. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Truskawki kwitną, ale są atakowane przez choroby i szkodniki.

2024-05-09 00:00
Źródło: Jagodnik.pl
To jest ważny czas w ochronie truskawek. Na większości polowych plantacji trwa lub rozpoczyna się kwitnienie. Ważne jest regularne monitorowanie upraw, aby zidentyfikować i zwalczyć szkodniki oraz choroby na czas. W tej fazie intensywnego kwitnienia i formowania się owoców istotne jest także właściwe odżywianie roślin. Warto stosować w tym okresie środki o najwyższej skuteczności. Dobrym rozwiązaniem może być też stosowanie mieszanin różnych środków ochrony.

Więcej. Przejdź do artykułu

Jagodnik.pl
Jagodnik.pl

Portal www.jagodnik.pl to niezwykle cenne źródło informacji dla wszystkich osób związanych z branżą ogrodniczą, a szczególnie dla producentów owoców jagodowych. Portal tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem i kwalifikacjami związanymi z ogrodnictwem.

Jagodnik.pl jest pierwszym ogólnopolskim, branżowym portalem internetowym skierowanym do producentów owoców jagodowych oraz wszystkich osób pasjonujących się tymi roślinami.  Dzięki zawartym tu informacjom, producenci mogą znaleźć prosty sposób rozwiązywania bieżących problemów produkcyjnych oraz poznać najnowsze, światowe zalecenia dotyczące uprawy roślin jagodowych.

Zobacz więcej: Truskawki - z prasy

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem