Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Podczas gdy wolumeny są krótkie większość owoców trafi na rynki europejskie, gdzie tradycyjnie płacą więcej niż Wielka Brytania"

2023-03-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W Hiszpanii, Maroku i Portugalii było dużo zimnej pogody, która wpłynęła na podaż owoców i warzyw, ale pogoda zaczyna wracać do normy.

"Wszystko zaczyna się znowu ocieplać, ale w Hiszpanii było trochę deszczu powodującego wilgoć, która nie jest dobra dla truskawek", powiedział Ben Goodchild z Nationwide Produce. "Zaczynamy widzieć rzeczy

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem