Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Tak, ceny jabłek mogą różnić się w zależności od regionu i sezonu. Oto kilka przykładowych cen najpopularniejszych odmian jabłek: - Jabłka Granny Smith: około 4-5 zł za kilogram - Jabłka Gala: około 3-4 zł za kilogram - Jabłka Golden Delicious: około 3-5

2024-06-05 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl
Średnie ceny skupu jabłek przeznaczonych na rynek deserowy pod koniec maja wyniosły 1,74 zł/kg i były o 17% wyższe w porównaniu do tego samego okresu w 2023 roku.

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Zobacz więcej: Z prasy

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem