Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Foodcareplus i Intercont+ nawiązują strategiczne partnerstwo w celu poprawy logistyki handlu żywnością w Indiach.

2024-06-05 00:00
Źródło: Freshplaza.com
"Z radością ogłaszamy strategiczne partnerstwo z firmą Intercont+ z Indii, mające na celu wzmocnienie rozwiązań logistycznych dla importu i eksportu produktów spożywczych pomiędzy Indią a rynkami światowymi poprzez wykorzystanie naszej rozległej sieci łańcucha chłodniczego oraz obiektu do kontenerów zlokalizowanego w Mumbaju, który jest przez nas zarządzany.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem