Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Południowoafrykański sektor rolniczy podziela oczekiwania dotyczące orędzia o stanie państwa w 2024 r.

2024-02-05 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Farmer's Weekly zapytał niedawno o oczekiwania południowoafrykańskiego sektora rolniczego w związku z nadchodzącym orędziem o stanie państwa (SONA). Dyrektor generalny Agbiz, Theo Boshoff, wyraził potrzebę zaangażowania się we wcześniej nakreślone reformy i zmniejszenie biurokracji dla przedsiębiorstw. "Potrzebujemy tylko zaangażowania w te kwestie, niezależnie od tego, co wydarzy się w wyborach" - stwierdził Boshoff.

Nicholas Dicey,

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem