Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Na ten okres składając się 882 000 wniosków. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) wspomaga rolników.

2024-06-07 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl
W ramach dopłat bezpośrednich i obszarowych na rok 2024 do 6 czerwca złożono ponad 882 tysiące wniosków. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa czeka na wnioski rolników tylko do 1 lipca. Po tym terminie wnioski będzie można składać jeszcze do 26 lipca, ale w tzw. okresie sankcyjnym.

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem