Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest czwartek 9 kwietnia 2020. Od wczoraj dodano 2203 ceny w 25 kategoriach. Życzymy miłego dnia.

Chiny – czosnek względnie stabilnie

Czosnek
  |   Źródło:
„Obecne ceny czosnku w Chinach stabilne z niewielkimi spadkami.”

W ciągu ostatnich tygodni rynek czosnku podlegał ciągłym zmianom. Na rynku europejskim dostępne są również duże ilości lokalnego czosnku. Czy wpłynęło to w pewnym stopniu na chińskich eksporterów czosnku? „W porównaniu z poprzednim sezonem nasz eksport stale rośnie. Klienci są zadowoleni z naszych produktów oraz usług i ufają nam bardziej. Dzięki temu jesteśmy tak konkurencyjni jak wcześniej i nie wpływają na nas w znacznym stopniu czynniki zewnętrzne. Rośnie także liczba klientów ”- powiedział Reynold z firmy Jining Lemax Trading Co., Ltd.

„Obecne ceny czosnku są stabilne z niewielkimi spadkami. Większość ludzi oczekuje, że ceny spadną po Święcie Wiosny. W przypadku wszystkich zamówień zakupu wymagamy od naszych fabryk przetwarzania produktów według surowych standardów, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszej oferty. Koncentrując się na oferowaniu produktów wysokiej jakości, staramy się wyróżniać na tle konkurencji. Ponadto mamy własną markę obok obsługi marek naszych klientów. Budowanie własnej marki nie tylko pozwala naszym produktom być bardziej rozpoznawalnym na rynkach zagranicznych, ale także pomaga nam poprawić wizerunek naszej firmy.”

„Naszymi głównymi odbiorcami eksportowymi są Europa, Ameryka Środkowa i Ameryka Południowa. Na tych rynkach rośnie liczba naszych klientów, a nasza działalność nadal się rozwija. W przyszłości mamy nadzieję rozwijać nowe regiony rynkowe oprócz stale rozwijających się istniejących rynków .”

 

Podobne
Czosnek
2019-12-20 10:00
Globalny rynek czosnku
Jak kształtowała się sytuacja na światowym rynku czosnku w połowie grudnia 2019 roku?
czytaj więcej
Czosnek
2019-11-06 18:14
Chiny – niższy eksport czosnku
Eksport chińskiego czosnku spadł we wrześniu o 16,53%
czytaj więcej
Czosnek
2019-10-09 13:16
Import czosnku po II kw. 2019 r.
Wyższy import czosnku do Polski w relacji rok do roku. Analizujemy dane GUS po drugim kwartale 2019 roku.
czytaj więcej
Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.