Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Wysokie ceny cebuli będą normą? "Zmiany klimatu niszczą uprawy"

2023-03-05 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl

Cena cebuli białej w skupie Bronisze dochodzi do 4,66 zł za kilogram, a importowanej - do 4,85 zł. - Cebuli nie ma i nie będzie. Zmiany klimatu niszczą uprawy - mówi money.pl Tomasz Jazdon, rolnik z Wielkopolski.

- Ceny mogą rosnąć do maja, gdy wejdą nowalijki (młode warzywa sprzedawane wiosną - red.). Wtedy powinno być taniej, a wysyp warzywa nastąpi

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem