Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest Piątek 10 kwietnia 2020. Od wczoraj dodano 1762 ceny w 25 kategoriach. Życzymy miłego dnia.

Alfono Tommaso, producent warzyw dla wymagających klientów, weźmie udział w Fruit Expo!

  |   Źródło:
Alfono Tommaso to włoskie gospodarstwo, będące dystrybutorem warzyw konfekcjonowanych oraz półproduktów z różnych rodzajów sałat i pietruszki. Towary te są pakowane i dystrybuowane do klientów.

Wysoka jakość produktów Alfono Tommaso spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Cały proces produkcji towarów jest ściśle kontrolowany, począwszy od doboru odpowiednich odmian nasion poprzez uprawę, aż po zbiór, selekcję i pakowanie. W ofercie gospodarstwa znajdują się głównie różne rodzaje sałat, w tym produkty konfekcjonowane.


Priorytetem Alfono Tommaso jest dostarczanie do klientów towarów najwyższej świeżości. Dlatego firma nieustannie troszczy się o wdrażanie nowoczesnych technologii w zakresie pakowania i transportu warzyw.


Międzynarodowe Targi Owocowo Warzywne Fruit Expo 2016 (www.fruitexpo.pl) organizowane są po raz trzeci i odbędą się 23 września 2016 roku w MCC Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim.

Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.